
Grove - Датчик зіткнення - датчик зіткнення та вібрації
784 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 398722676
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - Collision Sensor - датчик зіткнень та вібрації
Модуль серії Grove з датчиком зіткнень.Виявляє зіткнення та вібраціїВін має додаткову зовнішню схему для зменшення впливу навколишнього шуму. Модуль живиться від 5 В. Комплект містить кабель, сумісний із Seeedstudio Base Shield версії 2.0.
Модулі постачаються з 4-контактним кабелем для Base Shield v2.
Специфікація
- Блок керування: MVS0608.02
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- 4-контактний інтерфейс Grove
- Розміри модуля: 20 x 20 мм
- Вага: 11 г
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також надає програму для Arduino. |
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером через два цифрові виводи. Він має такі виводи:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| SIG1 | Сигнал датчика. |
| SIG2 | Сигналдатчик. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Вібрація |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 13,5 см |
| глибина паковання | 0,7 см |
| Ширина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴



