
AS7341 - 10-канальний Qwiic/I2C датчик видимого світла/кольорового спектру - Adafruit 4698
2 183 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 377286324
Опис продукту: AS7341 - 10-канальний датчик спектру/кольору видимого світла Qwiic/I2C - Adafruit 4698
Модуль, оснащений10-канальнийдатчикспектр, тобто спектр видимого світла. Завдяки йому можливо міраiхарактеризуватияк різні матеріали поглинають і відбивають світлові хвилі. Це дозволяє виявляти кількість присутнього світла та кількість світла в межах різних довжин хвиль. Датчик взаємодіє через інтерфейсI2C.Ннапруга живлення відвід 3 В до 5 В.
Модуль AMS AS7341 має набагато більшийточністьніж людське око, оскільки розпізнавання кольору відбувається на8 діапазонівкольорове світло. Він також включає датчики білого та ближнього інфрачервоного світла, а також датчики, спеціально розроблені для виявленнямерехтливе світлона певних частотах.
Вміст набору
- Модуль датчика
- Роз'єми Goldpin
Продукт, сумісний з Arduino Детальний опис підключення разом зі зразком коду можна знайти у . |
Технічні характеристики 10-канального датчика спектру видимого світла/кольору
- Напруга живлення: від 3 В до 5 В
- 10 видимих каналів: 415, 445, 480, 515, 555, 590, 630, 680
- Інтерфейс зв'язку: I2C
- 16-бітний АЦП з цифровим доступом
Штифти модуля
Модуль AS7341 має спеціальні контакти, до яких потрібно припаяти відповідні роз'єми.золота шпилька(входить до комплекту). Або ж його можна підключити за допомогою STEMMA QT/Квіік.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Живлення від 3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| GPIO | Загальний ввід/вивід. |
| РСТ | Скинути. |
| ВНУТРІШНЄ | Перериваючий штифт. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 0,2 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 3 см |
- Ціна: 2 183 ₴



