
Датчик часу прольоту VL53L4CX - датчик відстані - STEMMA QT / Qwiic I2C - Adafruit 5425
2 104 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 548131431
Опис продукту: VL53L4CX датчик часу прольоту - відстані - STEMMA QT / Qwiic I2C - Adafruit 5425
Модуль Adafruit з датчиком відстані часу прольотуVL53L4CX, що дозволяє вимірювати відстані в діапазонівід 1 мм до 6000 ммз точністю лідарних датчиків. Методчас польотуВін вимірює час від випромінювання імпульсу інфрачервоним лазером до його повернення до детектора. Він не залежить від відбиття світла від об'єкта. На платі є два роз'єми Qwiic./ STEMMA QTдля безперебійного підключення до інтерфейсуI2Cмікроконтролер з тим самим роз'ємом. Модуль працює з логічною напругою 3,3 В та 5 В, живиться напругою від 3 В до 5 В.
Розпіновка сенсорного модуля VL53L4CX
Модуль датчика VL53L4CX використовує інтерфейс I2C для зв'язку з мікроконтролером. Плата оснащена двома роз'ємами Qwiic / STEMMA QT для легкого підключення до модуля з таким самим роз'ємом. Розташування контактів плати:
- VIN - контакт живлення модуля від 3 В до 5 В.
- GND – заземлення системи.
- SCL - лінія тактової частоти інтерфейсу I2C.
- SDA - лінія передачі даних інтерфейсу I2C.
- GPIO - контакт переривання з виходом 2,8 В, може зчитуватися мікроконтролерами 3,3 В та 5 В.
- XSHUT – контакт вимкнення, активується низьким рівнем сигналу, може використовуватися з логікою 3V та 5V.
Технічні характеристики модуля Adafruit
- Чіп: VL53L4CX
- Випромінювач: 940 нм (клас 1)
- Датчик відстані FlightSense для швидкого та точного вимірювання
- Діапазон вимірювання: від 1 мм до 6000 мм
- Лінійність на коротких відстанях: 10 мм
- Кут огляду (FoV): 18°
- Здатність виявляти кілька об'єктів
- Інтерфейс: I2C
- Розміри: 25,5 x 17,5 x 4,6 мм
- Вага: 1,8 г
Вміст набору
- 1x VL53L4CX датчик часу прольоту - відстані - STEMMA QT / Qwiic I2C - Adafruit 5425
- 1x чоловіча золота штифтова стрічка
Вміст набору.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Відстань до | 600 см |
| Модуль — Відстань від | 0,1 см |
| Модуль — тип | Відстань |
| Вага паковання | 0,0034 кг |
| Висота паковання | 0,5 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 2 104 ₴



