
Датчик пилу/чистоти повітря PM1.0 / PM2.5 / PM4 / PM10 - SPS30 - UART/I2C - SparkFun SEN-15103
5 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654822402
Опис продукту: Датчик пилу / чистоти повітря PM1.0 / PM2.5 / PM4 / PM10 - SPS30 - UART/I2C
Датчик пилу дозволяє контролювати чистоту повітря та вимірювати частинкиPM1,0, PM2,5, PM4іPM10.Він оснащений високоякісним оптичним датчиком, який використовує лазерне розсіювання та інноваційну технологію захисту від забруднень. Датчик може виявляти частинки діаметром вище0,3 мкм, напр. сигаретний дим. Живиться від напругивід 4,5 В до 5,5 ВСпілкується черезUARTабоI2C.
Комплект включає
- Датчик SPS30
- 5-контактний кабель 150 мм
Датчик пилу/чистоти повітря SPS30.

Підключення датчика SPS30
Датчик має п'ять контактів, їх опис є в таблиці.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Контакт 1 | VCC - джерело живлення 5 В. |
| Контакт 2 | RX - UART приймач - працює з напругою 3,3 В та 5 В SDA - контакт даних I2C - працює з напругою 3,3 В та 5 В |
| Контакт 3 | Передавач UARTпрацює з напругою 3,3 В та 5 В SCL – вивід тактової частоти I2C –працює з напругою 3,3 В та 5 В |
| Контакт 4 | SEL - вибір інтерфейсу Відключено - UART Підключено до землі - I2C |
| Контакт 5 | GND - системне заземлення |
Технічні характеристики датчика SPS30
| Специфікація | |
|---|---|
| Інтерфейс: | UART, I2C |
| Напруга живлення: | від 4,5 В до 5 В |
| Середнє споживання енергії: | < 60 mA |
| Точність вимірювання маси частинок: | ±10 мкг/м3від 0 до 100 мкг/м3 ±10% при 100–1000 мкг/м3 |
| Діапазон вимірювання маси частинок: | від 1 до 1000мкг/м3 |
| Роздільна здатність вимірювання маси частинок: | 1 мкг/м3 |
| Діапазон розмірів частинок, що виявляються | Сипучі частинки: PM1.0, PM2.5, PM4, PM10 Кількість частинок: PM0.5, PM1.0, PM2.5, PM4, PM10 |
| Нижня межа виявлення: | 0,3мкм |
| Мінімальний інтервал вибірки: | 1 сек (безперервний режим) |
| Тривалість життя: | понад 8 років безперервної роботи 24 години на добу |
| Робоча температура: | від -10°C до 60°C |
| Температура зберігання: | від -40°C до 70°C |
Малі розміри та тривалий термін служби датчика SPS30
Компактний корпус датчика якості повітря в поєднанні з гарантованим терміном служби понад 8 років та функцією самоочищення робить SPS30, що використовується в модулі SparkFun SEN-15103, ідеальним датчиком для проектів у важкодоступних місцях. 5-контактний кабель, що входить до комплекту, спрощує використання. Роз'єм розділений на п'ять кольорових проводів для легкого підключення до макетних плат та інших модулів.
Живлення та зв'язок датчика SPS30
Датчик якості повітря SPS30 використовує 5-контактний інтерфейс, що дозволяє йому взаємодіяти через протоколи UART та I2C. SPS30 потребує джерела живлення 5 В, але також може використовуватися з мікроконтролерами 3,3 В. Виробник датчика розробив драйвери як для протоколів UART, так і для I2C, хоча під час підключення датчика до платформи Arduino рекомендується використовувати зв'язок через UART. Датчик сумісний з Raspberry Pi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,03 кг |
| Висота паковання | 4,5 см |
| глибина паковання | 1,3 см |
| Ширина паковання | 4,5 см |
- Ціна: 5 980 ₴






