
Grove - Доплерівський радар - BGT24LTR11 - приймач-передавач 24 ГГц - 10 м - Seeedstudio 109020021
6 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2614547657
Опис продукту: Grove - Доплерівський радар - BGT24LTR11 - приймач-передавач 24 ГГц - 10 м - Seeedstudio 109020021
Матричний доплерівський радарBGT24LTR11і контролерXMC1302з процесоромArm Cortex-M0. Це дозволяє робити точні вимірювання відстані та виявляти рух за допомогою радарної технології. Для роботи пристрою використовується фізичне явищеефект Доплера,шляхом аналізу частот хвиль, які генеруються та приймаються пристроєм за допомогою антенРецептіТехас. Модуль ідеально підходить для проектів, пов'язаних з системами безпеки і не впливає на їх роботунесприятливі факторитакі як висока температура, дощ та накопичення пилу.
Доплерівський радар серії Гроува.
Принцип роботи доплерівського радіолокатора.
Робота радара та ефект Доплера
Радар з використанням передавачаТехаспосилає промені електромагнітних хвиль випромінювання до об'єкта, коли хвилі стикаються з об'єктом, вони відбиваються до радара та приймаються приймачемРецепт.Коли об'єкт рухається, прийнята частота відрізнятиметься від переданої. Принцип роботи модуля проілюстровано на графіку нижче.
Можливість персоналізації
Модуль радара має контакти, що дозволяють більш досвідченим користувачамкоригуваннямодуль відповідно до ваших потреб. Крім того, плата включаєСвітлодіодні діодидопомагаючи визначити, в якому напрямку рухається об'єкт спостереження.
Технічні характеристики
- MMIC:BGT24LTR11
- Кіноцентричний моніторинг:XMC1302 Arm Cortex-M0
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Частота передачі:
- мін.: 24 ГГц
- макс.: 24,25 ГГц
- Вихідна потужність: 7 дБм при 25°C
- Час оновлення: 300 мс
- Інтерфейс зв'язку: UART
- Дальність виявлення: 10 м при 0 дБсм
- Поле виявлення: 65° по горизонталі; 22° по вертикалі
- Розміри: 40 x 40 мм
- Вага: 5 г
Радарна пластина зверху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARM |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | XMC1302 |
| UC – ядро | Кортекс М0 |
| Інтерфейс | UART |
| Маса | 5 г |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 6 980 ₴



