
ADXL313 - 3-осьовий I2C/SPI Qwiic акселерометр - SparkFun SEN-17241
1 963 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1813191053
Опис продукту: ADXL313 - 3-осьовий I2C/SPI Qwiic акселерометр - SparkFun SEN-17241
Модуль, створений SparkFun, оснащений 3-осьовою системою акселерометраADXL313який характеризуєтьсянизьке споживання енергіїівисока роздільна здатність до 13 біт, призначений для вимірювання швидкостей до± 4 гПлата дозволяє вимірювати статичне гравітаційне прискорення в датчиках нахилу, а також динамічне прискорення, що виникає внаслідок руху або удару. Датчик взаємодіє через інтерфейс.I2C або SPI, на платі також є два роз'ємиКвіікADXL313 має високу роздільну здатність та низький рівень шуму, забезпечуючи роздільну здатність змін нахилу 0,1°, а вбудованийФІФОполегшує використання методів передискретизації для покращення роздільної здатності до 0,025°. Інтегрований FIFO також може використовуватися для зберігання даних, щоб мінімізувати використання хост-процесора, що призводить до зниження енергоспоживання.
Розпіновка акселерометра ADXL313
Модуль акселерометра ADXL313 оснащений двома роз'ємамиКвіікщо спрощує підключення модуля до плати, оснащеної тим самим роз'ємом, за допомогою інтерфейсуI2CНа платі також є контакти у вигляді отворів для пайки пластини із золотими контактами з кроком 2,54 мм. Модуль працює з інтерфейсомI2C та SPI.На платі також є перемичка для вибору адреси інтерфейсу I2C. Модуль працює від напруги3,3 В
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| 3,3 В | Напруга живлення 3,3 В. |
| Адміністрація соціального забезпечення (СДА) | Лінія передачі даних шини I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| АДР | Вивід для зміни адреси I2C. |
| КС | Розпаковка терморегуляторів шини SPI - вибір мікросхеми. |
| СДО | Вихідна лінія даних шини SPI. |
| SCLK | Лінія тактової частоти шини SPI. |
| SDI | Вхідна лінія даних шини SPI. |
| INT1/INT2 | Зовнішні виходи переривань. |
Основні характеристики модуля акселерометра ADXL313
- Робоча напруга: 3,3 В
- Зв'язок: I2C / SPI
- Діапазон вимірювання: ±0,5 г, ±1 г, ±2 г, ±4 г
- Роздільна здатність: до 13 біт
- Низьке енергоспоживання:
- нижче 300 мкА при максимальній швидкості передачі даних
- 0,1 мкА в режимі очікування
- Низький рівень шуму: 150 мкг/√Гц
- Вбудовані функції виявлення:
- активність (наявність руху) і бездіяльність (відсутність руху)
- визначений користувачем рівень прискорення для будь-якої осі
- функції можна призначити контактам переривань
- 32-рівневий FIFO для зменшення використання процесора та енергоспоживання системи
- Функція самотестування
- Адреса I2C: 0x1D (за замовчуванням) / 0x53
- 2 роз'єми Qwiic
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,004 кг |
| Висота паковання | 0,2 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 2,5 см |
- Ціна: 1 963 ₴




