Опис продукту: Grove - Релейний модуль версії 1.3
Релейний модуль з роз'ємом Grove версії 1.3. Дозволяєкерування виконавчими механізмамишляхом відключення або подачі живлення, що сигналізується вбудованим діодом. Для правильної роботи потрібне джерело живлення від 3,3 В до 5 В та цифровий сигнал керування. Сумісний з Arduino, Raspberry та більшістю мікрокомп'ютерів. Виробник надає, наприклад, підключення до Arduino, Raspberry та TI LaunchPad разом із вихідним кодом.
Grove - Релейний модуль версії 1.3.
Специфікація
- Модель реле: HLS8L-DC3V-S-C
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Споживання струму: 100 мА
- Довговічність: 100 000 циклів
- Час відгуку: 10 мс
- Максимальна напруга: 250 В змінного струму/30 В постійного струму
- Максимальний струм: 5 А
- Розміри: 42 x 24 x 18,5 мм
- Вага: 19 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Цифрове введення/виведення |
| Кількість каналів | 1 |
| Модуль — тип | Реле |
| Вага паковання | 0,019 кг |
| Висота паковання | 9,6 см |
| глибина паковання | 1,9 см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴




