
Grove - модуль з RGB-світлодіодом WS2813 - Seeedstudio 104020169
597 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2018855022
Опис продукту: Grove - модуль з RGB-світлодіодом WS2813 - Seeedstudio 104020169
Модуль, оснащений RGB-світлодіодом зі схемоюWS2813Завдяки вбудованому контролеру світлодіод можна запрограмувати на відображення певного кольору з палітри кольорів RGB. Він працює з напругою3,3 В та 5 В.Connector ApplicationГроув,значно полегшує підключення модуля до базової плати для Arduino або Raspberry Pi.
Модуль з RGB-світлодіодом, кабель Grove в комплекті.
Модулі можна з'єднувати каскадом за допомогою отворів на платах. Коли кілька плат з'єднані разом, сигнал можна підключити до контакту DI на платі.
Приклад каскадного підключення.
Штифти модуля
Модуль оснащений 4-контактним роз'ємом Grove, що значно полегшує підключення до основного модуля, наприклад, Arduino, за допомогою Base Shield.
Виводи модуля.
Основні характеристики світлодіодного модуля RGB
- 256 рівнів сірого, 256*256*256=16777216 відображених кольорів.
- Вбудована система керування з 3535 компонентів.
- Можливість каскадного підключення.
- Підтримує живлення 3,3 В та 5 В.
- Провід з двома сигналами, переривання одного діода не перериває роботу всього модуля.
Поки два або більше сусідніх світлодіодів не пошкоджені, решта світлодіодів продовжуватимуть працювати нормально.
Технічні характеристики світлодіодного модуля RGB
- Напруга живлення: 3,3 В або 5 В
- Кількість діодів: 1
- Тип діода: WS2813
- Середнє споживання струму: 16 мА / світлодіод
- Кількість відображених кольорів: 16 777 216
- Розміри: 20 x 20 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| LED — кількість діодів | 1 |
| Модуль — тип | светодиод |
| Світлодіодна лінза | прозорий |
| Цифровий світлодіод | Да |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| довжина хвилі світлодіода | RGB |
| світлодіодний тип | модуль |
| Цвет светодиода | RGB |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 597 ₴



