
Gravity - 4-розрядний сегментований дисплей I2C - червоний - DFRobot DFR0645-R
598 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2002748823
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту:DFRobot Gravity - 4-розрядний сегментований дисплей - червоний - DFRobotDFR0645-R
4-значний,Серія 8-сегментних індикаторівГравітація дозволяє регулювати яскравість відображених символів, дякую 8-градуснийрегулювання. Пристрій має порт I2C сумісний з інтерфейсом Gravity. Робота з модулем дуже зручна у використанні завдяки невеликим розмірам і використанню зручного комунікаційного порту.
Специфікації сегментованого дисплея
- Робоча напруга: 5 В
- Поточний:< 55 mA
- Колір підсвічування: червоний
- Робоча температура: від -40°C до 85°C
- Температура зберігання: від -55°C до 125°C
- Зв'язок: I2C сумісний з Gravity
- Тип дисплея: 8-сегментний, 4-розрядний
- Розмір модуля: 67 х 22 мм
Сегментований дисплей із сумісними кабелями.
Підключення дисплея
Модуль дисплея взаємодіє через інтерфейс I2C. Він оснащений роз'ємом Gravity, а кабелі із сумісним роз'ємом входять до комплекту.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5 В. |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Розділений екран | 4 цифри |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — інтерфейс | I2C |
| Екранний тип | сегментований світлодіод |
| Вага паковання | 0,026 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 6,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴



