
VCNL4010 - 20 см I2C датчик відстані та освітленості - Adafruit 466
1 066 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2243431288
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: VCNL4010 - 20 см I2C датчик відстані та освітленості - Adafruit 466
Цифровий датчик, який вимірює відстань до 20 см та інтенсивність падаючого світла. Він з'єднується через шину I2C (TWi) та працює від 3,3 В та 5 В.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготувався для користувачів Arduino. |
VCNL4010 - 20 см I2C датчик відстані та освітленості - Adafruit 466.
Підключення датчика VCNL4010
Комплект містить роз'єм із золотими контактами для самостійного паяння. Розташування контактів описано в таблиці нижче.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Він | Вхідна напруга від 3,3 В до 5,0 В. |
| 3vo | Вихід стабілізатора 3 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія даних шини I2C, підтягнута через резистор 10 кОм. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C, підтягнута через резистор 10 кОм. |
| ВНУТРІШНЄ | Зовнішнє переривання, деталі в документації. |
20-сантиметровий датчик відстані та освітленості I2C.
Технічні характеристики датчика відстані та освітленості VCNL4010
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Діапазон вимірювання: до 20 см
- Зв'язок: шина I2C
- Адреса автобуса: 0x13
- Вбудований датчик навколишнього освітлення
- Контакти: 2,54 мм роз'єми із золотими контактами, для самостійного паяння (в комплекті)
- Розміри: 23 x 23 мм
- Вага: 1 г (без роз'ємів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Відстань до | 200 см |
| Модуль — Відстань від | 0 см |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,003 кг |
| Висота паковання | 12 см |
| глибина паковання | 0,2 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴



