
DFRobot Gravity - Міні-датчик руху PIR цифровий
573 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3447358480
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: DFRobot Gravity - цифровий міні-датчик руху PIR
Цифровий PIR-датчик руху для Arduino та Raspberry Pi. Модуль дозволяєвиявлення руху в межах робочого діапазону, до 7 мДля зручного підключення датчика можна використовувати спеціально виготовлений щит для Arduino. Датчик живиться напругою від 3,3 В до 5 В, макс. 6 В.
DFRobot Gravity - Міні-датчик руху PIR цифровий.
Підключення
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Зразок коду та детальну інформацію можна знайти у . |
Приклад схеми підключення з модулем Arduino.
застосування
- Виявлення руху людини
- Системи сигналізації
- Виявлення присутності
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В, максимум 6 В
- Робочий струм: 15 мкА
- Вихідна напруга: висока 3 В, низька 0 В
- Кут виявлення: 100°
- Дальність виявлення: 7 м
- Світлодіодний індикатор: виявлення - високий стан, діод увімкнено
- Інтерфейс: Гравітація
- Робоча температура: від -20від ℃ до 85℃
- Розміри: 30 x 22 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — збирання | Для кабелів |
| Модуль — тип | ПІР |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,012 кг |
| Висота паковання | 6,1 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴






