Опис продукту: Grove - модуль Bluetooth 3.0 з EDR
Модуль із серії Grove, що дозволяє підключення черезBluetooth версії 3.0 + EDR(Покращена швидкість передачі даних) клас 2. Працює з напругою5 В, спілкується через стандартнийГніздо Гроува(послідовний інтерфейс, виводи RX, TX),підтримує AT-командиМаксимальна потужність передавача становить+ 4 дБм, чутливість приймача- 80 дБмМодуль базується на системіКСВ Блюкор 04з технологіямиКМОПіАФХ(Функція адаптивної стрибкоподібної зміни частоти). Продукт повністю сумісний з Arduino, виробник надає інформацію на своєму вебсайті.Комплект включає кабель, адаптований до накладкиБазовий щит Seeedstudio версії 2.0.
Опис контактів модуля
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що спрощує його підключення доАрдуїноз накладаннямБазовий щит версії 2.0.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Блок живлення 5 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Техас | Лінія надсилання даних інтерфейсу UART. |
| Рецепт | Лінія прийому даних інтерфейсу UART. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Технічні характеристики модуля Bluetooth
- Напруга живлення: 5 В
- Передача: 2 Мбіт/с
- Потужність радіочастотної передачі (макс.): +4 дБм
- Чутливість: -80 дБм
- Стандарт: Bluetooth V3.0+EDR
- Можливість вибору пропускної здатності
- Автоматичне повторне підключення через 30 хвилин після виходу з зони дії
- Розміри: 140 x 85 x 11,6 мм
- Вага: 10 г
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 1,2 см |
| глибина паковання | 13,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 734 ₴




