Опис продукту: DFRobot Gravity - цифровий PIR-датчик руху
Тип датчикаПІРдозволяєвиявлення рухЙого використовують длявиявленняоб'єкти в кімнатах у системах сигналізації та освітлення. Датчик живиться напругою від 3,3 до 5 В. Після підключення зачекайте 1-2 секунди, поки датчик зробить знімок кімнати. Якщо після цього часу в зоні дії датчика щось рухатиметься, на контакті «тривоги» буде низький рівень напруги. Датчик використовує інфрачервоне (теплове) випромінювання для виявлення. Датчик можна використовувати для керування освітленням; якщо хтось знаходиться в зоні дії датчика, світло ввімкнеться; якщо нікого немає, світло вимкнеться. Підключення датчика спрощується завдяки роз'єму Gravity.
DFRobot Gravity - цифровий PIR-датчик руху.
Приклад підключення датчика
На схемі показано приклад підключення PIR-датчика з RGB-модулем Gravity LED та платою розширення. Найкращим варіантом підключення є використання плати розширення Gravity IO та Arduino. Датчик може працювати від напруги 3,3 В, що робить його сумісним з Raspberry Pi, Intel Edison, Intel Joule та Curie.
Технічні характеристики цифрового PIR-датчика руху
- Тип датчика: цифровий
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Струм: 50 мкА
- Робоча температура: від 0від ℃ до 70 ℃
- Вихідний рівень (високий): 4 В
- Вихідний рівень (низький): 0,4 В
- Кут виявлення: 110°
- Дальність виявлення: 7 м
- Розміри: 38 x 36 мм
- Вага: 25 г
- Роз'єм: Gravity - кабель в комплекті
Штифти датчика
Датчик оснащений гравітаційним роз'ємом для легкого підключення. Він працює з діапазоном напруги 3-5 В.
| Ні. | Опис |
|---|---|
| 1 | Вихід цифрового сигналу |
| 2 | Напруга живлення від 3 В до 5 В |
3 | Маса системи |
4 | Джемпер
|
5 | Потенціометр - регулювання затримки спрацьовування від 0,5 с до 50 с |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — збирання | Для кабелів |
| Модуль — тип | ПІР |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 597 ₴






