Опис продукту: DFRobot Gravity - цифровий ІЧ-передавач
Цифровий інфрачервоний передавач серії Gravity, що працює вЧастота 38 кГц з напругою 5 ВМодуль зв'язується з інфрачервоним приймачем після того, як модулі були сполучені.
Продукт, сумісний з Arduino Зразок коду та детальну інформацію можна знайти у . |
Приклад підключення модуля до Arduino.
DFRobot Gravity - цифровий ІЧ-передавач.
Специфікація
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Центральна частота випромінювання: від 850 нм до 940 нм
- Кут випромінювання: приблизно 20 градусів
- Довжина випромінювання: приблизно 1,3 м (5 В / 38 кГц)
- Інтерфейс: Гравітація
- Тип: цифровий
- Монтажні отвори: діаметр 3,2 мм, крок 15 мм
- Розміри: 30 x 22 мм
Комплект включає
- Модуль цифрового інфрачервоного передавача
- Гравітаційний кабель
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 0,125 Вт |
| Світлодіодна лінза | прозорий |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 6,1 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| довжина хвилі світлодіода | 890 нм |
| світлодіодний тип | модуль |
| Цвет светодиода | ИК |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴





