
Grove - LCD дисплей 2x16 I2C v2.0 червоно-чорний з підсвічуванням
673 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 190040384
Опис продукту: РК-дисплей Grove 2 x 16 I2C v2.0 з підсвічуванням (чорний на червоному)
Модуль Гроува зМонохромний РК-дисплей 2 x 16 символівз підсвічуванням високої яскравості. Він взаємодіє через дворядну шину I2C. Живиться відвід 3,3 В до 5 ВКомплект включаєВхід кабелю Grove, який адаптовано для роботи з оверлеєм Seeedstudio Base Shield версії 2.0.
Традиційний РК-дисплей вимагаєдо 10 контактів вводу/виводуна платі керування, а екрани з RGB-підсвічуванням мають три додаткові контакти для керування кольором підсвічування. Це обмеження для тих, хто використовує плати розробки з меншими ресурсами, такі як Arduino або Raspberry Pi. Завдяки роз'єму Grove I2C потрібні лише два сигнальні контакти та 2 контакти живлення. Просто підключіть модуль до інтерфейсу I2C на Seeeduino, Raspberry Pi або Arduino за допомогою кабелю Grove.
Модуль Grove з монохромним РК-дисплеєм 2x16 I2C v2.0 з підсвічуванням.
Особливості та застосування модуля Grove з монохромним дисплеєм
- Відображати 2 рядки по 16 символів
- Режим відображення STN
- Вбудований мікроконтролер
- Інтерфейс I2C
- Підтримка англійських та японських шрифтів
- Він використовується в дисплеях для термометрів, годинників та інших проектів, що потребують простого відображення.
Монохромний РК-дисплей 2X16 I2C v2.0 з підсвічуванням.
| Посібник користувача доступний тут. |
Технічні характеристики модуля Grove з дисплеєм
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Робоча напруга | Від 3,3 В до 5 В |
| Робоча температура | Від 0від ℃ до 50℃ |
| Температура зберігання | Від -10від ℃ до 60℃ |
| Інтерфейс | I2C |
| I2C-адреса | 0X3E |
| Розміри | 40 мм x 80 мм x 13 мм |
| Маса | 42,9 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,04 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 12 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 673 ₴



