
SHT35 - цифровий датчик температури та вологості I2C - DFRobot SEN0333
1 848 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1764124973
Опис продукту: SHT35 - цифровий датчик температури та вологості I2C
Датчик температури та вологості DFRobot з функцією зв'язкуI2CЙого робота базується на мікросхемі датчика Sensirion SHT35. Він сумісний з контролерами 3,3 В/5 В, такими як Arduino, micro:bit, ESP32. Діапазон вимірювання температури...від -40°C до 125°C(з точністю ± 0,2℃), а також для вологостівід 0% до 100% відносної вологості(з точністю ±1,5% відносної вологості). Безсумнівною перевагою датчика є дуже точне калібрування, яке виконується автоматично. Він має низьке енергоспоживання та високу стійкість до перешкод.
Модуль має паяльні контактні площадки для припаювання роз'ємів Goldpin (входять до комплекту). Це дозволяє підключити систему до основного модуля (наприклад, Arduino) або до макетної плати.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготувався також і для користувачів Arduino. |
Цифровий датчик температури та вологості з інтерфейсом I2C.
Штифти датчика.
Технічні характеристики датчика SHT35
- Робоча напруга: від 2,15 В до 5,5 В
- Робочий струм:<1,5 mA
- Температура
- Діапазон вимірювання: від -40°C до 125°C
- Точність: ±0,2°C
- Вологість
- Діапазон вимірювання: від 0% відносної вологості до 100% відносної вологості
- Точність:± 1,5%Відносна вологість від 0% відносної вологості до 80% відносної вологості (при 25℃)
- Зв'язок: I2C
- Розмір контуру: 19 x 16 мм / 0,75 x 0,63 дюйма
- Розмір монтажного отвору: 2 мм / 0,08 дюйма
- Відстань між монтажними отворами: 15 мм / 0,59 дюйма
Опис розпіновки
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Штифт живлення. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| ВНУТРІШНЄ | Вивід сигналізації та переривання. |
| РСТ | Скидання модуля активується низьким рівнем сигналу. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,2°C |
| Вага паковання | 0,007 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6,2 см |
| Ширина паковання | 5,2 см |
- Ціна: 1 848 ₴



