Опис продукту: Кінцевий вимикач з роликом WK7121
Кінцевий вимикач з важелем7 смзакінчений роликом. Працює з натягом250 Ва максимальне навантаження становить5 АКінцевий вимикач використовується для визначення попередньо встановленого положення рухомого елемента. Після досягнення певного положення він відключає коло або весь пристрій. Найчастіше його встановлюють у машинних візках, на кінцях рейок, щоб запобігти перевищенню пристроєм певної точки.
Кінцевий вимикач з роликом - WK7121.
Технічні характеристики кінцевого вимикача WK7121
- Кількість положень перемикача: 2
- Тип перемикача: моностабільний
- Кількість ланцюгів перемикання: 1
- Тип перемикача: кінцевий вимикач
- Струм комутатора: 5 А
- Спосіб перемикання: УВІМК. - (ВИМК.) / ВИМК. - (УВІМК.)
- Напруга перемикача: 250 В
- Кількість контактів: 3
- Тип клеми: гвинтовий
- Важіль має ролик на кінці
- Спосіб механічного кріплення: гвинтовий
- Довжина важеля: 70 мм
- Розміри: 70 x 40 x 20 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | WK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка - Тип | кінець із роликом |
| Перемикач — Підсвітка | Немає |
| Перемикач — Форма | прямокутний |
| Тип перемикача | моностабільний |
| Вага паковання | 0,05 кг |
| Висота паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



