
Grove - LCD дисплей 2x16 I2C біло-синій з підсвічуванням
698 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3848120428
Опис продукту: 2x16 I2C РК-дисплей з підсвічуванням (білий на синьому)
Монохромний РК-дисплей 2 x 16 символівз високояскравим підсвічуванням від Grove. Модуль зв'язується з платою керування через дворядну шину I2C. Екран живиться напругоювід 3,3 В до 5 В.
Традиційні РК-дисплеї вимагаютьдо 10 вільних контактів вводу/виводуНа платі керування екрани з RGB-підсвічуванням мають три додаткові контакти, що відповідають за керування кольором підсвічування. Це обмеження для тих, хто використовує плати розробки з меншою кількістю контактів, такі як Arduino або Raspberry Pi. Завдяки роз'єму Grove потрібні лише два сигнальні контакти та два контакти живлення. Просто підключіть модуль до інтерфейсу I2C на Seeeduino, Raspberry Pi або Arduino за допомогою кабелю Grove.
Особливості та застосування модуля Grove з монохромним дисплеєм
- Відображати 2 рядки по 16 символів
- Режим відображення STN (жовто-зелений)
- Вбудований мікроконтролер
- Інтерфейс I2C
- Підтримка англійських та японських шрифтів
- Він використовується в дисплеях для термометрів, годинників та інших проектів, що потребують простого відображення.
Монохромний РК-дисплей 2X16 I2C з підсвічуванням.
| Посібник користувача доступний тут. |
Технічні характеристики модуля Grove з дисплеєм
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Робоча напруга | Від 3,3 В до 5 В |
| Робоча температура | Від 0℃ до 50℃ |
| Температура зберігання | Від -10від ℃ до 60℃ |
| Інтерфейс | I2C |
| I2C-адреса | 0X3E |
| Розміри | 40 мм x 80 мм x 13 мм |
| Маса | 42,9 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GROVE |
| Сумісність з маркою | Grove |
| Сумісність з моделлю | Address, X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,04 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 9,5 см |
- Ціна: 698 ₴



