
Grove - RGB LED кільце WS2813 x 24 діода - 70 мм - Seeedstudio 104020168
1 185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 257063160
Опис товару: Grove - RGB світлодіодне кільце WS2813 x 24 діоди - 70 мм - Seeedstudio 104020168
Модуль у формі кільця діаметром70 ммоснащений24 RGB-світлодіодиз контролеромWS2813Кожен світлодіод можна адресувати окремо. Кільце має роз'єм Grove, що спрощує підключення модуля до базової плати Arduino.
Світлодіодні кільця можна з'єднати каскадом за допомогою паяльних площадок. Під час підключення кількох модулів сигнал слід підключати до контакту SIG роз'єму Grove або до контакту DIN на платі. Кілька модулів слід живити від джерела більшого струму через роз'єм VIN.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував зразок коду для користувачів Arduino. |
Приклад каскадного підключення світлодіодних кілець.
Штифти модуля
Модуль має 4-контактний роз'єм Grove, що дозволяє легко підключити кільце до основного модуля, наприклад, Arduino, за допомогою базового щита.
Основні характеристики світлодіодного кільця RGB
- 256 рівнів сірого, 256*256*256=16777216 відображених кольорів
- Вбудована система керування з 3535 компонентів
- Підтримує живлення 3,3 В та 5 В
- Проводи з двома сигналами, переривання одного діода не порушує роботу всього модуля
Поки два або більше сусідніх світлодіодів не пошкоджені, решта світлодіодів продовжуватимуть працювати.
Технічні характеристики світлодіодного модуля RGB
- Напруга живлення: 3,3 В або 5 В
- Кількість діодів: 24
- Тип діода: WS2813
- Споживання струму в режимі очікування: 0,7 мА / світлодіод
- Середнє споживання струму: 16 мА / світлодіод
- Частота оновлення: 2 кГц
- Час скидання: до 280 мкс
- Кількість відображених кольорів: 16 777 216
- Робоча температура: від -25°C до 85°C
- Температура зберігання: від -40°C до 105°C
- Розміри: діаметр 70 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| LED — кількість діодів | 24 |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Номінальна потужність | 1,0 Вт |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Світлодіодна лінза | прозорий |
| Форма светодиода | колесо |
| Цифровий світлодіод | Да |
| Вага паковання | 0,016 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 10 см |
| довжина хвилі світлодіода | RGB |
| світлодіодний тип | WS2813 |
| Цвет светодиода | RGB |
| Ширина паковання | 12 см |
- Ціна: 1 185 ₴



