
Модуль датчика вібрації 801S - регульований
597 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2706681966
Опис продукту: Модуль датчика вібрації 801S - регульований
Високочутливий датчик вібрації/струсу801Sна основі системиLM393Він має вбудований потенціометр для регулювання чутливості. Він має два виходи:цифровий (D0)- коли виявляє вібрацію, переходить у високий або низький стан;аналоговий (A0)- повертає сигнал напруги датчика 801S у режимі реального часу. Працює навід 3,3 В до 5 В.
Модуль датчика вібрації 801S - регульований.
Підключення датчика вібрації 801S
Датчик працює збудь-який мікроконтролероснащений аналоговими та цифровими входами, зокремаАрдуїноЩоб прочитати дані, просто підключіть джерело живлення та вихідний контакт до будь-якого входу мікроконтролера та прочитайте його стан.
Приклад підключення з Arduino.
| ПІН-код | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| А0 | Аналоговий сигнал. |
| Д0 | Цифровий сигнал. |
Технічні характеристики датчика вібрації 801S
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Тип: аналоговий / цифровий
- Чіп: 801S / LM393
- Регульована чутливість
- Розміри: 32 x 20 x 11 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — збирання | Для кабелів |
| Модуль — тип | Вібрація |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 1,4 см |
| Ширина паковання | 3 см |
- Ціна: 597 ₴


