
Grove - пасивний модуль зумера - Seeedstudio 107020109
405 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1810635819
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - модуль з пасивним зумером - Seeedstudio 107020109
Модуль зпасивний зумерщо дозволяє змінювати тони звуків,ШІМ-регулювання частотиЗумер можна використовувати як сирену тривоги, його максимальна гучність80 дБМодуль з живленням від напругивід 3 В до 5 ВПлата оснащена роз'ємом Grove для легкого підключення модуля до базової плати.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Виробник надає інструкції, що показують його підключення та програмування. |
Підключення модуля
Модуль використовує цифровий сигнал для зв'язку з мікроконтролером. Додатковий порт Grove полегшує підключення до базових плат Arduino або Raspberry Pi.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3 В до 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| SIG | Цифровий сигнал. |
Технічні характеристики модуля зумера
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Частота: 2700 Гц
- Гучність: до 80 дБ
- Робоча температура: від -20°C до 70°C
- Розміри: 20 x 20 x 10 мм
- Вага: 3 г
Комплект включає
- Пасивний модуль зумера
- Гроув Кабель
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — тип | Зумер |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴



