
Grove - RGB світлодіодна матриця з контролером
1 524 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2637586205
Опис продукту: Grove - RGB світлодіодна матриця з контролером
RGB-світлодіодна матриця 8 x 8з контролером, адаптований для відображення простих зображень та візерунків,64-піксельні світлодіоди та 255 кольорівдля кожного пікселя, що дає практично необмежені можливості. Живиться від напруги від 3,3 В до 5 В. Комплект включає кабель Grove.
Grove - RGB світлодіодна матриця
Матричний драйверMY9221оснащений 12-канальним (R/G/B x 4) стабілізатором постійного струму APDM. Модулю Grove потрібно додва водіїMY9221 для керування діодами. Матриця є частиною системи Grove, яка характеризується легким створенням схем без необхідності навичок паяння. Просто підключіть вибрані модулі за допомогою спеціального кабелю Grove. Виробник підготував інструкції щодо підключення модуля та програмування Arduino, а також зразки коду.
Grove - RGB світлодіодна матриця з контролером
Особливості матриці Гроува
- 8 x 8 пікселів
- RGB
- 255 кольорів
- Вбудований мікроконтролер
- Підтримка відображення користувацьких зображень

Технічні характеристики Grove - RGB світлодіодна матриця з контролером
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Напруга живлення | від 3,3 В до 5 В |
| Робоча температура | від - 40від ℃ до +85℃ |
| Інтерфейс | I2C |
| I2C-адреса | 0x65 |
| Розміри | 40 мм x 40 мм x 21 мм |
| Маса | 17,3 г |
| Розміри упаковки | 120 мм x 100 мм x 33 мм |
| Вага брутто | 28 г |
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED — кількість діодів | 64 |
| Кабель — Стандартний | жінка-жінка. |
| Кабель - Тип | Роща |
| Кількість контактів | 4 |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Розділений екран | 8x8 пікселів |
| Світлодіодна лінза | матовий |
| Сенсорний екран | Немає |
| Цифровий світлодіод | Да |
| Екранний тип | Світлодіодна матриця |
| Вага паковання | 0,03 кг |
| Висота паковання | 3,3 см |
| глибина паковання | 15 см |
| довжина хвилі світлодіода | RGB |
| світлодіодний тип | WS2813 |
| Цвет светодиода | RGB |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 1 524 ₴




