
Grove - 6-осьовий акселерометр та гіроскоп LSM6DS3 - Seeedstudio 105020012
1 090 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2558566768
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - 6-осьовий акселерометр та гіроскоп LSM6DS3 - Seeedstudio 105020012
Модуль оснащений 6-осьовим акселерометром та гіроскопом на базі системиLSM6DS3з вбудованим регулятором потужності. Дозволяє вимірювати 6 величин:Прискорення X, Y, Zікутова швидкість X, Y, ZРоз'єм Grove дозволяє легко підключити плату до базового щита. Модуль живиться від3,3 В або 5 В.
Комплект включає модуль з датчиком LSM6DS3 та кабель Grove.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Виробник підготував зразок коду для користувачів Arduino та Raspberry Pi. |
Штифти модуля
Пристрій взаємодіє через інтерфейс I2C. Вбудований роз'єм Grove дозволяє легко підключити модуль, наприклад, до Arduino з базовою платою.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 5 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Технічні характеристики 6-осьового акселерометра та гіроскопа
- Напруга живлення: 3,3 В або 5 В
- Чіп: LSM6DS3
- Споживання струму: 0,9 мА в звичайному режимі та 1,25 мА в режимі високої продуктивності
- Діапазони вимірювання (налаштовуються):
- Акселерометр: ±2, ±4, ±6, ±16 g
- Гіроскоп: ±125, ±245, ±500, ±1000, ±2000 °/с
- Розміри: 21 x 20 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — тип | Акселерометр |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 6,3 см |
| глибина паковання | 0,8 см |
| Ширина паковання | 3,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴



