
DFRobot Gravity - цифровий датчик зовнішнього освітлення VEML7700 - I2C
1 185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 858200882
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: DFRobot Gravity - VEML7700 Цифровий датчик зовнішнього освітлення - I2C
Модуль оснащений високоефективним цифровим датчиком освітлення16-бітний, що живиться напругою від діапазонувід 3,3 В до 5,5 В. Дані, що надходять із датчика, передаються безпосередньо в значення люкс (Lx). Коли об’єкти потрапляють під світловий потік 1 лк на квадратний метр, їх інтенсивність світла становить 1 лк. Комплект включає кабель, адаптований до кришкиРозширювальний екран DFRobot Gravity IO.
DFRobot Gravity - цифровий датчик навколишнього освітлення VEML7700 - I2C.
Опис розпіновки
Модуль сумісний з Arduino та взаємодіє через шину I2C. Виробник підготував його для Arduino.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Струм: 45 мкА
- Режим вимкнення: 0,5 мкА
- Діапазон вимірювання: від 0 до 120 клк
- Точність: 0,0036 лк/кар
- Робоча температура: від -25 до 85°C
- Розміри: 30 x 22 мм
- Вага: 12 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,013 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴



