
Датчик/зонд вологості ґрунту - аналоговий - Waveshare 9527
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1541123261
Опис продукту: Датчик/зонд вологості ґрунту - аналоговий
Датчик, що використовується для визначення рівня вологості ґрунту. Він живиться напругою від 3,3 В до 5 В. Вихідний сигнал – це аналогова напруга, яка зростає зі збільшенням вмісту вологи.що робить його сумісним з більшістю модулів розробки, таких як Arduino. Пристрій можна використовувати, наприклад, для вимірювання вологості ґрунту в горщику.
Датчик/зонд вологості ґрунту - аналоговий - Waveshare 9527 Botland Store
Простий аналоговий датчик/зонд вологості ґрунту (Waveshare 9527). Модуль містить два контакти, виготовлені з позолочених доріжок, а верхня частина плати має просту електронну схему для легкого підключення до мікроконтролера. Обидва електроди підключені до базової схеми NPN-транзистора, що працює за схемою із загальним колектором. Вихід схеми, що забезпечує напругу, що залежить від опору ґрунту, підключений до емітера транзистора. Крім того, схема містить світлодіод для індикації наявності напруги живлення.
Датчики вологості ґрунту – типи
Найпростіші датчики вологості ґрунту, такі як модуль Waveshare 9527, представлений тут, базуються на змінах електричного опору ґрунту залежно від рівня його вологості. Це рішення ідеально підходить для створення прототипів та навчання.
Якщо ви плануєте створити корисний пристрій, який забезпечить безперебійну роботу протягом багатьох років, обов'язково ознайомтеся з нашим модулем DFRobot Gravity Series – SEN0193. Цей модуль вимірює вологість за допомогою ємнісного методу, що дозволяє повністю ізолювати електроди за допомогою паяльної маски. Цей метод забезпечує чудову корозійну стійкість у хімічно агресивних середовищах, таких як ґрунт.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував посібник користувача з. |
Робота датчика
Датчик має аналоговий вихід, який слід підключити до контакту аналого-цифрового перетворювача (аналоговий вхід Arduino). Це дозволяє визначати рівень вологості ґрунту шляхом вимірювання пропорційного сигналу напруги.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 2 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| AOUT | Аналоговий вихід з напругою, пропорційною рівню вологості ґрунту. |
Входить до комплекту
- вимірювальний зонд
- кабелі для перемикання між жінками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тест | 4 |
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 0,4 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 387 ₴




