Опис продукту: Grove - датчик руху PIR
Тип датчика рухуPIR з інтерфейсом сумісний із серією GroveВиявлення об'єкта сигналізується цифровим способом – за допомогою високого рівня на виводі SIG. Діапазон можна встановити від 0,1 до 6 метрів, а час відгуку – від 0,3 до 25 секунд.Датчик сумісний зАрдуїно, Raspberry Pi, БіглБон Віо,LinkIt ОДИНібільшість інших мікрокомп'ютерів/контролерівТакож у комплекті є кабель Grove.
Сервіс
Просто підключіть датчик за допомогою кабелю Grove до спеціального роз'єму на платі Seeeduino або, для Raspberry Pi та інших мінікомп'ютерів, згідно з таблицею нижче. Дальність та час відгуку можна регулювати за допомогою потенціометрів (не входять до комплекту), які необхідно припаяти до плати.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| SIG | Цифровий вихід, сигналізація виявлення руху. |
Виробник надає прості інструкції щодо підключення Arduino (Seeeduino) та Raspberry Pi разом із вихідними кодами.
З його допомогою можна створити, наприклад:
- Протиугінна система
- Системи автоматизації
- Перемикач
- Датчик руху
Специфікація
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Споживання струму (3 В): 100 мкА
- Споживання струму (5 В): 150 мкА
- Діапазон: від 0,1 м до 6 м (за замовчуванням 3 м)
- Час відгуку: від 0,3 с до 25 с
- Довжина хвилі: від 7 мкм до 14 мкм
- Кут огляду: 120°
- Сенсорна лінза: Френель 8120
- Контролер: BISS0001
- Розміри: 40 x 20 x 15 мм
- Вага: 12 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — збирання | Для житла |
| Модуль — тип | ПІР |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,012 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| Ширина паковання | 8,7 см |
- Ціна: 900 ₴




