
Датчик інтенсивності світла ISL29125 RGB I2C - SparkFun SEN-12829
1 280 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 849180590
Опис продукту: Датчик інтенсивності світла ISL29125 RGB I2C - SparkFun SEN-12829
Модуль дозволяє вимірювати інтенсивність світла RGB окремо для червоного, зеленого та синього кольорів. Наприклад, під час вимірювання синього спеціальний фільтр відсікає червоний та зелений. Він живиться від напруги 3,3 В та з'єднується через інтерфейс I2C. Отримані дані вимірювань можна використовувати, наприклад, для зіставлення зі зразком або для допомоги мобільному роботу в прийнятті рішень.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також робить його доступним для користувачів Arduino. |
Датчик працює з напругою 3,3 В, для підключення його до модуля, що працює на 5 В, слід використовувати перетворювач напруги, наприклад, модуль від SparkFun або MSX..
Підключення
Модуль має п'ять отворів для роз'ємів Goldpin з кроком 2,54 мм (не входять до комплекту, продаються окремо). Усі контакти позначені на платі. Для полегшення підключення виробник включив підтягувальні резистори (10 кОм) до ліній шини I2C. Компоненти можна від'єднати, розрізавши з'єднання між перемичками.SDA 3.3V SCL.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Вага модуля. |
| 3,3 В | Напруга живлення 3,3 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C - працює з напругою 3,3 В. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C - працює з напругою 3,3 В. |
| ВНУТРІШНЄ | Зовнішнє переривання. |
Специфікація
- Напруга живлення: 3,3 В
- Споживання струму: до 56 мкА
- Можливість вибору асортименту
- Зв'язок: шина I2C (сумісна з SMSBus)
- Вбудовані підтягуючі резистори для ліній шини I2C - 10 кОм
- Роздільна здатність вбудованого АЦП: 16 біт
- Роз'єми: отвори для штифтових планок Goldpin - крок 2,54 мм (не входять до комплекту, продаються окремо)
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Розміри модуля: 13 x 12 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,001 кг |
| Висота паковання | 0,3 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 1 280 ₴



