
Gravity - 8-розрядний сегментований дисплей I2C - зелений - DFRobot DFR0646-G
648 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2572281019
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту:DFRobot Gravity - 8-розрядний сегментований дисплей - червоний - DFRobotDFR0645-G
8-значний,Серія 8-сегментних індикаторівГравітаціяКомпанія DFRobot,дозволяє контролювати рівень яскравості відображених символів завдяки16 градусіврегулювання. Пристрій оснащений портомI2CСумісний з інтерфейсом Gravity. Його невеликий розмір та просте підключення роблять роботу з модулем легкою.
Специфікації сегментованого дисплея
- Робоча напруга: 5 В постійного струму
- Поточний:< 130 mA
- Колір підсвічування: зелений
- Робоча температура: від -40°C до 85°C
- Температура зберігання: від -55°C до 125°C
- Зв'язок: I2C сумісний з Gravity
- Тип дисплея: 8-сегментний, 8-розрядний
- Розміри модуля: 117 x 22 мм
Сегментований дисплей із сумісними кабелями.
Підключення дисплея
Модуль дисплея взаємодіє через інтерфейс I2C. Він оснащений роз'ємом Gravity, а кабелі із сумісним роз'ємом входять до комплекту.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5 В. |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Розділений екран | 8 цифр |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — інтерфейс | I2C |
| Екранний тип | сегментований світлодіод |
| Вага паковання | 0,042 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 13,8 см |
| Ширина паковання | 6,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴



