
Gravity URM09 - Ультразвуковий датчик відстані 2-500 см аналоговий - DFRobot SEN0307
948 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3434340189
Опис продукту: Gravity URM09 - Ультразвуковий датчик відстані 2-500 см аналоговий - DFRobot SEN0307
Модуль з ультразвуковим датчиком відстаніУРМ09, з діапазоном вимірюваннявід 2 см до 500 смНапруга живлення становитьвід 3,3 В до 5,5 ВЧастота вимірювань може сягати до30 ГцВін з’єднується через аналоговий інтерфейс. Ультразвуковий датчик вимірює відстань за допомогою звукових хвиль. Він посилає хвилю певної частоти та відстежує, чи відбивається хвиля від об’єкта та повертається до датчика.
Ультразвуковий датчик відстані URM09.
Продукт, сумісний з Arduino Зразок коду та детальну інформацію можна знайти у . |
Підключення ультразвукового датчика відстані URM09
Модуль працює з будь-яким мікроконтролером, оснащеним аналоговими входами. Щоб зчитувати дані, просто підключіть джерело живлення та вихідні контакти до відповідних входів мікроконтролера.
Приклад підключення з Arduino.
Технічні характеристики датчика URM09
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В
- Споживання струму: 20 мА
- Діапазон вимірювання: від 2 см до 500 см
- Роздільна здатність: 1 см
- Точність: 1%
- Частота: макс. 30 Гц
- Робоча температура: від -10°C до 70°C
- Розміри: 47 x 22 мм
- Формула розрахунку відстані:Відстань = Vout (мВ) x 520 / Vin (мВ)
Кут вимірювання.
Комплект датчика URM09
- Аналоговий датчик URM09
- Гравітаційний кабель
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — Відстань до | 500 см |
| Модуль — Відстань від | 2,0 см |
| Модуль — тип | Відстань |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,5 В |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 948 ₴



