
BME280 - датчик вологості, температури та тиску I2C/SPI - 3.3V/5V - Waveshare 15231
1 043 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 848356774
Опис продукту: BME280 - датчик вологості, температури та тиску I2C/SPI - 3,3 В / 5 В - Waveshare 15231
Датчик вологості, температури та тиску з живленням від напруги3,3 В або 5 Вз інтерфейсомI2C і SPIДіапазон вимірювання: температура: від -від 40°C до 85°C, вологість:від 0% відносної вологості до 100% відносної вологості, тиск:від 300 гПа до 1100 гПа.
Основні характеристики датчика BME280 - Waveshare 15231
- Зв'язок за замовчуванням: I2C, налаштовувана адреса
- Підтримує зв'язок SPI
- Працює з напругою 3,3 В та 5 В
- Сумісний з: Raspberry Pi, Arduino, STM32
Комплектація комплекту - Waveshare 15231.
Розпіновка датчика BME280
Плата має 6-контактний роз'єм з кабелем у комплекті. Зв'язок здійснюється через I2C або SPI.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В / 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Системна маска. |
| SDA / MOSI | Вивід даних інтерфейсу I2C / лінія виходу даних шини SPI. |
| SCL / SCK | Вивід тактової частоти інтерфейсу I2C / лінія тактової частоти шини SPI. |
| АДРЕСА / МІСО | Вивід вибору адреси I2C, високий рівень - 0x77, низький рівень - 0x76 / Вхідна лінія даних шини SPI. |
| КС | Не підключено для I2C / вибір мікросхеми для SPI, активовано низький рівень. |
BME280 - датчик вологості, температури та тиску I2C/SPI - 3,3 В / 5 В.
Технічні характеристики датчика BME280
- Робоча напруга: 3,3 В або 5 В
- Інтерфейс: I2C / SPI
- Температура:
- діапазон вимірювання: від -40°C до 85°C
- роздільна здатність: 0,01°C
- точність:±1°C
- Вологість:
- діапазон вимірювання: від 0% до 100% відносної вологості
- роздільна здатність: 0,008% відносної вологості
- точність: ±3% відносної вологості
- час відгуку: 1 с
- затримка: ≤ 2% відносної вологості
- Тиск:
- діапазон вимірювання: від 300 гПа до 1100 гПа
- роздільна здатність: 0,18 Па
- точність:± 1 гПа
- Споживання струму: до 0,1 мА/1 Гц
- Розміри: 27 x 20 мм
- Розміри монтажного отвору: 2 мм
BME280 - датчик вологості, температури та тиску I2C/SPI - 3.3V/5V - Waveshare 15231
Датчик BME280 від Waveshare — це практичний детектор, який відповідає за три завдання: вимірювання температури, вологості та атмосферного тиску в режимі реального часу. Він живиться від напруги 3,3 В або 5 В.
Продукт оснащений практичним інтерфейсом I2C та SPI, що забезпечує зручне підключення до вибраної програмованої електроніки. Він повністю сумісний з модулями Arduino, Raspberry Pi та STM32.
BME280 - датчик вологості, температури та тиску для програмованої електроніки
BME280 - датчик вологості, температури та тиску I2C/SPI - 3,3 В/5 В - Waveshare 15231 - працює в діапазоні температур від -40℃ до +85℃. Вимірює тиск у діапазоні 300 гПа - 1100 гПа.
Цей датчик, безсумнівно, стане в пригоді в багатьох електронних проектах, зокрема у створенні власної метеостанції. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з усіма детекторами, доступними в Botland!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SPI / I2C |
| Модуль — Температура до | 85 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 1 °C |
| Модуль — сервіс | модуль |
| Модуль — тип | Температура, вологість, тиск |
| Тест | 4 |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 0,8 см |
| глибина паковання | 11 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 1 043 ₴



