
MAX31856 - універсальний підсилювач на термопарі SPI - Adafruit 3263
2 058 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2499811245
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: MAX31856 - Універсальний підсилювач SPI з термопарою - Adafruit 3263
Модуль підсилювача термопари MAX31856, що зв'язується через 4-контактний інтерфейс SPI. Сумісний з термопарами K, J, N, R, S, T, E та B. Працює з напругою від 3 В до 5 В та температурами від -210°C до 1800°C з роздільною здатністю 0,0078125°C.
Технічні характеристики підсилювача термопари
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Працює з термопарами типів K, J, N, R, S, T, E та B
- Діапазон температур: від -210 °C до 1800 °C
- Роздільна здатність: 0,0078125 °C
- Інтерфейс: SPI
- Розміри: 25 x 22 x 3 мм
- Вага: 3,5 г
Комплект містить роз'єми для самостійного паяння.
Комплект не включає термопару.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також підготував його для користувачів Arduino. |
Підключення модуля
Модуль зв'язується через шину SPI. Він має 9 контактів.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Контакт живлення 3 В - 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| 3Vo | Стабілізований вихід 3,3 В з ємністю 100 мА. |
| СКК | Лінія тактового сигналу інтерфейсу SPI. |
| СДО | Вихід даних - лінія MISO інтерфейсу SPI. |
| SDI | Вхідні дані - лінія MOSI інтерфейсу SPI. |
| КС | Вхід вибору мікросхеми. |
| ФЛТ | Вихідний сигнал, що знижується при виявленні помилки. |
| ДРДІ | Закріпити для розширеного використання, не підтримується в бібліотеці. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | СПІ |
| Модуль — Температура до | 1800 °C |
| Модуль — Температура з | -210 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,7 °С |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 0,5 см |
| глибина паковання | 4 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 058 ₴





