Опис товару: DFRobot Gravity - ІЧ-приймач 38 кГц
Інфрачервоний приймач серії Gravity, працює наЧастота 38 кГц з напругою 5 В. Модуль дозволяє приймати команди від ІЧ-передавача.
DFRobot Gravity - інфрачервоний приймач 38kHz Botland Store
Представлений ІЧ-приймач DFRobot Gravity працює на частоті 38 кГц і напрузі 5 В. Приймач стабільно розміщений на невеликій ламінованій дошці з двома монтажними отворами, що дозволяє, наприклад, прикріпити реконструкцію.
ІЧ-приймач може приймати сигнали на частоті 38 кГц, що передаються з максимальної відстані 3 м. У випадку фізичних перешкод ця відстань може бути меншою.
ІЧ 38 кГц інфрачервоний приймач – цифровий зв'язок
На інфрачервоному приймачі DFRobot Gravity, а точніше на платі є чітке маркування і три контакти. Середній (VCC) - це напруга живлення 5 В. Інші два - це заземлення системи (GND) і цифровий вихід (D). Модуль має невеликі розміри, тому його легко встановити в обмеженому просторі та важкодоступних місцях.
Пристрій можна підключити до Arduino, завдяки чому він розширює функціональність мікроконтролера з можливістю прийому інфрачервоних сигналів, що передаються на частоті 38 кГц. Приймач ідеально підходить для проектів DIY, які використовують дистанційне керування шляхом отримання команд, що передаються інфрачервоним передавачем у межах робочого діапазону приймача.
Крім того, модуль простий в підключенні і надійний в роботі. У комплект входить кабель з роз'ємами, які виключають необхідність пайки.
Модуль постачається з 3-контактним кабелем для прямого підключення до плати розширення IO Expansion Shield для Arduino.
Специфікація
- Напруга живлення: 5 В
- Робоча частота: 38 кГц
- Зв'язок: цифровий сигнал
- Дальність: 3 м
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також передбачає підключення до Arduino. |
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером цифровим способом. Він має такі контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5 В. |
| D | Цифровий вихід. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,014 кг |
| Висота паковання | 6,1 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 507 ₴




