Опис товару: Grove - регульований датчик руху PIR
Датчик руху регульованого типуПІРз інтерфейсомсумісний із серією Grove. Це простий у використанні пасивний інфрачервоний датчик. Виявлення об'єкта сигналізується цифровим сигналом - високий стан на контакті SIG. Діапазон можна встановити від 0,1 до 3 метрів, а час відгуку становить до 130 с. Датчик сумісний з Arduino, Raspberry Pi, BeagleBone Wio, LinkIt ONE та більшістю інших мікрокомп’ютерів/контролерів. У комплект також входить кабель Grove.
Grove - регульований датчик руху PIR.
характеристики
- Вбудований фільтр, висока стійкість до RFI.
- Час виведення, регульований діапазон відстані виявлення.
- Низька напруга, низьке енергоспоживання.
застосування
- ІЧ-детектор руху
- Виявлення порушників
- Виявлення присутності
- Датчик руху
- Система безпеки
- Автоматичне керування тощо.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| 1. | Сигнал. |
| 2. | Немає підключень |
| 3. | Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В. |
| 4. | Маса системи. |
| 5. | ONTIME: тривалість високого стану після виявлення об'єкта |
| 6. | Чутливість: чутливість датчика (відстань, на якій він виявляє рух об'єкта) |
Технічні характеристики
| Атрибут | Значення |
|---|---|
Робоча напруга | 3,3 В / 5 В |
Робоча температура | -30~70℃ |
Кут огляду | Горизонтальне розташування 80° Вертикальне налаштування 55° |
Виявлення спектральної характеристики (λ) | 5 нм ~ 14 нм |
Дальність виявлення | 0 ~ 3 м |
Час на високому рівні | <130s |
Час стабільності | 30 секунд після ввімкнення живлення |
Інтерфейс | I2C |
Тип інтерфейсу | Цифровий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — збирання | Для житла |
| Модуль — тип | ПІР |
| Напруга живлення від | 4,5 В |
| Подавайте напругу на | 20,0 В |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 748 ₴




