
Grove - лінійний поворотний потенціометр 10 кОм, нижній роз'єм
447 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 857250480
Опис продукту: Grove - лінійний поворотний потенціометр 10 кОм, нижній роз'єм
ПотенціометрЛінійний поворотний перемикач 10 кОм. Діапазон обертання 300°. Оснащений 4-контактним роз'ємом Grove з іншого боку ручки.Комплект включає кабель, адаптований до накладкиSeeedstudioБазовий щит версії 2.0.
Модуль постачається з 4-контактним кабелем для накладанняБазовий щит версії 2.0.
Продукт сумісний з Arduino та RaspberryPi Виробник надає посібник користувача з прикладами для Arduino та RaspberryPi. |
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером аналоговим способом. Він має такі контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| SIG | Сигнал датчика напругою від 0 до 5 В. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Технічні характеристики потенціометра
- Опір: 10 кОм
- Діапазон обертання: 300°
- Лінійна характеристика
- Оснащений 4-контактним роз'ємом Grove з кроком 2 мм
- Розміри: 20 x 20 мм
Модуль поворотного потенціометра для системи Grove
Модуль оснащенийпотенціометр 10 кОмз діапазоном обертання 300oта 4-контактний роз'єм, сумісний з Grove, розташований на нижній стороні друкованої плати. Модуль можна прикріпити до конструкції пристрою за допомогою двох монтажних отворів.
Окрім модуля потенціометра, комплект також містить з'єднувальний кабель, сумісний із Seeedstudio Base Shield версії 2.0. Рекомендована напруга живлення модуля становить від 3,3 до 5 В постійного струму.
Принцип роботи та програмне забезпечення модуля
Представленопотенціометр роторнийпрацює як ручно регульований дільник напруги, завдяки якому на виході модуля доступна постійна напруга зі значенням, пропорційним куту повороту (лінійна характеристика).
МодульGrove - лінійний поворотний потенціометр 10 кОм, нижній роз'ємВін безперешкодно взаємодіє з входами аналого-цифрового перетворювача, вбудованими в мікроконтролери Arduino та STM32 Nucleo. Щоб зчитати вихідну напругу модуля, просто отримайте значення з вихідного регістра АЦП, поділіть його на роздільну здатність перетворювача (наприклад, 1024 для 10-бітного перетворювача) та помножте отриманий дріб на напругу живлення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — тип | Потенціометр |
| Вага паковання | 0,011 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 447 ₴



