
DFRobot Gravity - звуковий датчик - аналоговий
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3325120209
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: DFRobot Gravity - звуковий датчик - аналоговий
Модуль звукового датчика оснащений аналоговим виходом. Він живиться напругою в діапазонівід 3,3 В до 5,0 ВЦе дозволяє визначати рівень гучності або характерні звуки навколишнього середовища, наприклад, оплески.
Завдяки кабелю, що входить до комплекту, користувач може легко підключити пристрій.
Опис розпіновки.
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,0 В
- Аналоговий вихідний сигнал
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм, розташовані на відстані 5 см один від одного
- Комплект включає кабель з наконечником, що відповідає стандарту Goldpin - крок 2,54 мм
Виведення
Пристрій має триконтактний роз'єм, до якого слід підключати живлення. Вихідний сигнал можна підключити, наприклад, до аналогового входу модуля Arduino.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| S | Аналоговий вихідний сигнал. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5,0 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴


