Опис продукту: Grove - звуковий датчик LM2904
Модуль із серії Grove на основіМікросхема та мікрофон LM2904Він може живитися напругою від 3,5 В до 10 В. Вихідний сигнал – аналоговий. Датчик дозволяє виявляти рівень навколишнього шуму. На платі встановлено потенціометр, що дозволяє вручну регулювати коефіцієнт посилення на виході. Він має аналоговий вихід, що робить його сумісним з більшістю...модулі запуску, включноRaspberry PiіАрдуїно.
Підключення
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що спрощує його підключення доАрдуїноз накладаннямБазовий щит версії 2.0абоМалинавикористання капелюхаGrovePi+.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| SIG | Вихідний сигнал |
| Північна Кароліна | Не підключено |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 10 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,5 до 10 В
- Вихідний сигнал: аналоговий (від 0 до 1023)
- Робоча частота: від 50 до 2000 Гц
- Чутливість: від -48 до 66 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: > 58 дБ
- 50 світлодіодів різних кольорів
- Розміри: 110 х 70 х 11 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Звук |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 6,5 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴




