
Датчик струму ACS723 - датчик струму 5A - SparkFun SEN-13679
1 473 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3599387445
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Датчик струму ACS723 - датчик струму 5 А - SparkFun SEN-13679
Датчик струму, що працює в діапазонівід 10 мА до 5 Ана основі ефекту Холла. Вихід являє собою аналогову напругу. Напруга живлення дорівнює5 В.
Модуль може вимірювати як постійний, так і змінний струм до 5 А, а його базова чутливість становить 400 мВ/А. Частота дискретизації за замовчуванням становить 20 кГц.
Штифти датчика
Модуль має такі контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5 В. |
| ВИХІД | Вихідна напруга пропорційна струму IP+ і IP-. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| IP + | Вхід датчика струму. |
| ІП - | Вхід датчика струму. |
Технічні характеристики датчика струму ACS723
- Напруга живлення: 5 В
- Аналоговий вихід
- Вимірювання струму: від 10 мА до 5 А
- Частота дискретизації: 20 кГц (можна встановити на 80 кГц)
- Чіп: ACS723
- Повна електрична ізоляція керуючого сигналу від вимірюваного струму
- Базова чутливість без підсилення: 400 мВ/А
- Розміри модуля: 24 x 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Висота паковання | 0,3 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴


