
Ультразвуковий датчик відстані URM37 v5 2-800см з температурною корекцією
1 686 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3785825066
Опис продукту: Ультразвуковий датчик відстані URM37 v5 2-800 см з корекцією температури
Ультразвуковий датчик DFRobot, що працює в діапазонівід 2 см до 800 смЖивиться від напругивід 3,3 В до 5,5 ВВін взаємодіє через послідовний інтерфейс UART (RX, TX), а також має аналогові та частотні виходи, а також температурну компенсацію. Новий, модифікований алгоритм забезпечує високу точність (1 см) та малу зону нечутливості (до 2 см). Вивід MOTO дозволяє користувачеві безпосередньо керувати моделюючим сервоприводом.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував його для користувачів Arduino. |
Ультразвуковий датчик відстані URM37 v5 2-800 см з корекцією температури.
Ультразвуковий датчик відстані URM37 v5 2-800 см від DFRobot.
Технічні характеристики ультразвукового датчика відстані
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В
- Середнє споживання струму: менше 20 мА
- Діапазон вимірювання: від 2 см до 800 см
- Роздільна здатність: 1 см
- Інтерфейс зв'язку:
- RS232 (TTL - RX, TX виводи)
- ШІМ - від 0 до 25 000 мкс, зі зміною 1 см / 50 мкс
- Аналоговий вихід - сигнал пропорційний відстані 6,8 мВ на 1 см
- Час вимірювання: 100 мс
- Можливість керування моделюючим сервоприводом
- Захист від зворотного підключення напруги живлення
- Компенсація впливу температури на виміряне значення
- Робочі температури: від -10°C до 70°C
- Розміри: 51 x 22 мм
- Вага: 25 г
Опис підключення
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5,5 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
НРСТ | Скидання системи |
ЕХО | Вихідна частота: від 0 до 25 000 мкс, зі ступінчастою зміною 1 см / 50 мкс |
СЕРВО | Штифт керування сервоприводом |
КОМП/ Тригонометрія | COMP - цифровий вихід - коли виміряне значення менше заданого порогу, контакт переходить у низький рівень Триг - Запуск вимірювання за допомогою ШІМ-сигналу |
ДАТИ_ ВИХІД | Аналогова вихідна напруга, пропорційна виміряній відстані: 6,8 мВ на 1 см |
| Рецепт | Приймач послідовного інтерфейсу |
| Тех. передача | Передавач послідовного інтерфейсу |
Детальний опис розпіновки та приклади підключення доступні в .
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | ШІМ |
| Модуль — Відстань від | 5,0 см |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 1 686 ₴



