
Датчик температури DS18B20 + комплект резисторів 4,7 кОм
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2725909290
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Датчик температури DS18B20 + комплект резисторів 4,7 кОм
Популярний цифровий термометр (цифровий датчик) у корпусіТО92оснащений 1-провідним інтерфейсом зв'язку. Комплект також включає резистори4,7 кОм, які дозволяють підключити датчик, наприклад, до Arduino згідно зі схемою:
Продукт, сумісний з Arduino Посібник користувача Arduino доступний тут. Датчик також можна підключити через Raspberry Pi, як описано в . |
Технічні характеристики DS18B20
- Напруга живлення: від 3,0 В до 5,5 В
- Діапазон вимірювання: від -55°C до 125°C
- Точність: +/- 0,5°C у діапазоні від -10°C до 85°C
- Роздільна здатність: від 9 до 12 біт
- Корпус THT TO92
Розпіновка
Розпіновка датчика:VDD- напруга живлення,Дискваліфікація- цифровий сигнал,ЗЕМЛЯ- маса системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1-дротовий |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -55 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Тест | 3 |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Висота паковання | 0,2 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴


