
Grove - комплект з 5 4-контактних кабелів "мама-мама" - 2 мм/50 см із засувкою
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3043286043
Опис продукту: Grove - комплект з 5 кабелів "мама-мама", 4-контактні - 2 мм / 50 см з фіксатором
Комплект із п'яти 4-контактних кабелів Grove. Використовується для підключення датчиків Grove до плати Base Shield v2. Довжина кабелю 50 см. Модель із засувкою. Крок: 2 мм.
Grove - комплект з 5 кабелів "мама-мама", 4-контактні - 2 мм/50 см з фіксатором.
Специфікації кабелю
- Кількість контактів: 4
- Крок: 2 мм
- Тип: Grove - із засувкою
- Довжина: 50 см
- Кількість у комплекті: 5 шт.
Дротові з'єднання в електроніці
В епоху зростаючої мініатюризації електроніки ми можемо спостерігати тенденцію до зростання рівня інтеграції – друковані плати зі зростаючою кількістю шарів відображають все більше компонентів. Крім того, у випадку інтегральних схем мова йде про щільність фотолітографічного процесу навіть до кількох нанометрів. На практиці запуск прототипної системи з такими властивостями дуже ускладнив би тестування та проведення вимірювань на рівні окремих компонентів. Тому варто використовувати прототипні модулі Grove, які можна швидко замінити за допомогою комплекту з'єднувальних кабелів з кроком 2 мм.
Схема підключення кабелів для модулів Grove
Цей комплект містить кабелі-перемички типу «мама-мама» для модулів Grove. Відстань між контактами роз'ємів на обох кінцях кабелів становить 2 мм. Кожен провід захищений ізоляцією, колір якої відповідає його функції. Жовтий та білий дроти передають сигнали керування. Червоний та чорний дроти забезпечують відповідно допоміжну напругу живлення (VCC) та системне заземлення (GND). Роз'єми на обох кінцях мають спеціальну форму, щоб запобігти неправильному підключенню до модулів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 0,5 м |
| Кабель — Стандартний | жінка-жінка. |
| Кабель - Тип | Роща |
| Кількість контактів | 4 |
| Модуль — тип | Кабель датчика |
| Росровий | 2,00 мм |
| Вага паковання | 0,046 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 387 ₴


