
Датчик концентрації пилу/частинок - монітор чистоти повітря PM2.5 - GP2Y1010AU0F + модуль - Waveshare 10500
1 256 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2511177883
Опис продукту: Датчик концентрації пилу/частинок - монітор чистоти повітря PM2.5 - GP2Y1010AU0F + модуль
Датчик пилу дозволяє контролювати якість повітря. Оснащений датчиком Sharp GP2Y1010AU0F, він може виявляти частинки діаметром понад 0,8 мкм, такі як сигаретний дим. Система працює при напрузі від 2,5 В до 5,5 В та в діапазоні до 500 мкг/м³ з чутливістю 0,5 В / (100 мкг/м³).
Комплект містить кабелі з роз'ємами типу "мама" для полегшення підключення датчика.
Виробник надає інструкцію користувача та |
Підключення датчика пилу
Датчик має чотири контакти, їх опис є в таблиці.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 2,5 В до 5,0 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| AOUT | Аналоговий вихід: 0,5 В / (100 мкг/м3). |
| ІСЛ | Конфігураційний контакт, перед зчитуванням вимірювання, необхідно встановити високий стан, щоб увімкнути датчик. |
Систему можна підключити до будь-якого мікроконтролера, оснащеного аналого-цифровим перетворювачем, наприклад, до AVR, що знаходиться в Arduino.
Технічні характеристики датчика пилу
- Напруга живлення: від 2,5 В до 5,5 В
- Споживання струму: 20 мА
- Датчик: Sharp GP2Y1010AU0F (документація)
- Діапазон вимірювання: 500 мкг/м3
- Чутливість: 0,5 В / (100 мкг/м3)
- Тривалість життя: 5 років
- Робоча температура: від -10°C до 65°C
- Діаметр впускного отвору для повітря: 9 мм
- Діаметр монтажних отворів: 2 мм
- Розміри плати: 63,2 x 51,3 x 21,1 мм
Датчик GP2Y1010AU0F у модулі Waveshare 10500
Модуль Waveshare 10500 базується на датчику якості повітря GP2Y1010AU0F. Цей оптичний датчик виявляє наявність пилу в повітрі. Датчик має вбудований ІЧ-діод з діагональним фототранзистором. Він виявляє світло, відбите від частинок пилу в повітрі, а також дуже дрібні частинки, такі як сигаретний дим. Крім того, датчик якості повітря може відрізняти дим від пилу за допомогою імпульсної вихідної напруги.
Вплив надлишку пилу на вимірювання
Незважаючи на відмінну точність вимірювання, результати вимірювання можуть бути спотворені через наявність пилу, що прилипає до зони виявлення датчика. Якщо на поверхні датчика прилипає надмірна кількість пилу, його слід підтримувати, видаляючи пилососом або видуваючи стисненим повітрям. Крім того, слід звернути увагу на структуру та місце застосування, щоб запобігти потраплянню липких та маслянистих частинок у пристрій. Для забезпечення контролю чистоти повітря рекомендується використовувати датчик GP2Y1010AU0F.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — сервіс | модуль |
| Тест | 4 |
| Вага паковання | 0,029 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 256 ₴



