
Grove - MMA7660FC 3-осьовий цифровий акселерометр I2C
1 090 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4276651707
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove -MMA7660FC 3-осьовий цифровий акселерометр I2C
Модуль з 3-осьовим акселерометром на базі системиMMA7660FCз цифровим виходомI2Cі роз’єм Grove. датчикМЕМСВін характеризується низьким енергоспоживанням та низьким профілем. Модуль може розпізнавати зміни орієнтації та жести на виводі INT. Живлення відвід 3 В до 5 В.
3-осьовий акселерометр MMA7660FC.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував інструкцію користувача разом із. |
Підключення модуля
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що полегшує його підключення до Arduino за допомогою Base Shield версії 2.0.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3 В до 5 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| SIG | Лінія тактової частоти шини I2C. |
Основні характеристики акселерометра
- Інтерфейс Гроув
- 3-осьове виявлення руху/положення
- Цифровий вихід I2C
- Вхідна напруга від 3 В до 5 В
Технічні характеристики акселерометра
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Споживання енергії у вимкненому режимі: 0,4мкА
- Споживання енергії в режимі очікування: 2мкА
- Споживання енергії під час роботи: 47мкА
- Діапазон прискорення:± 1,5 г
- Чутливість: 21 кількість/г
- Розміри: 20 x 20 x 15 мм
- Вага: 8 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Висота паковання | 4 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


