
HX711- Підсилювач тензодатчика - SparkFun SEN-13879
1 494 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1222331297
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: SparkFun HX711 - підсилювач тензодатчика
Операційний підсилювач, призначений для роботи з тензометричними балками. Система живиться напругою від 2,7 В до 5,0 В та з'єднується через двопровідну шину: лінію даних та лінію тактового сигналу.
Підключення підсилювача
Тензометричні датчики працюють через так званий міст Уїтстона, тобто дроти, з'єднані наступним чином:
- Червоний (ЧЕРВОНИЙ)- позитивне збудження або VCC (джерело живлення)
- Чорний (ЧОРНИЙ)- негативне збудження або GND (земля)
- Білий (WHT)- позитивний коефіцієнт посилення, позитивний сигнал або позитивний вихід
- Зелений (GRN)- негативне посилення, негативний сигнал або негативний вихід
- Жовтий (YLW)- заземлення, додатковий вхід для зменшення електромагнітних перешкод
Для зв'язку з мікроконтролером, наприклад, платою Arduino, система використовує дві лінії: CLK та DAT.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 2,7 В до 5,0 В. |
| ДАТА | Лінія передачі даних комунікаційної шини. |
| CLK | Тактова лінія комунікаційної шини. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
ЧЕРВОНИЙ Знижка від валового податку ГРН Жовтий колір | Лінії з'єднання балок тензодатчика. Опис над кресленням. |
Продукт, сумісний з Arduino
|
Технічні характеристики підсилювача тензодатчика
- Напруга живлення: від 2,7 В до 5,0 В
- Споживання струму: до 1,5 мА
- Вибір швидкості дискретизації: від 10 до 80 секунд на секунду
- Система не інвертує керуючий сигнал
- Виходи:отворидля роз'ємів Goldpin - 2,54 мм (смугу потрібно купувати окремо)
- Розміри модуля: 31 x 23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,003 кг |
| Висота паковання | 0,5 см |
| глибина паковання | 8,5 см |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴



