
Grove - АЦП-перетворювач для датчиків сили HX711 - Seeedstudio 101020712
567 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2582543880
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - АЦП-перетворювач для датчиків сили HX711
Модуль перетворювача24-бітний АЦПСумісний з Arduino, він дозволяє зчитувати значення з датчиків тиску. Має вбудований підсилювач з додатковим коефіцієнтом посилення 32 дБ, 64 дБ та 128 дБ. Плата включає...4-контактний гвинтовий клемний з'єднувачдля легкого підключення датчика. Модуль з живленням від мережівід 2,6 В до 5,5 В.
Розпіновка Grove - АЦП-перетворювач для датчиків сили HX711
Модуль камери використовує цифрові контакти мікроконтролера для зв'язку. Вбудований роз'єм Grove спрощує підключення модуля до основної плати.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 5 В. |
| ДОУТ | Вивід послідовних даних. |
| PSCLK | Вхід послідовного тактового сигналу. |
| INA+ | Позитивний вхід каналу А. |
| INA- | Негативний вхід каналу A |
| INB- | Негативний вхід каналу B. |
| INB+ | Негативний вхід каналу B. |
| Е- | Живлення датчика - заземлення. |
| Е+ | Живлення датчика - напруга. |
Технічні характеристики АЦП
- Робоча напруга: від 2,6 В до 5,5 В
- Робочий струм: до 1,5 мА
- Точність виявлення: 24-бітна
- Швидкість виведення даних: опціонально 10 SPS або 80 SPS
- Додаткове посилення: 32 дБ для каналу B / 64 дБ або 128 дБ для каналу A
- Розміри: 41 x 21 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GROVE |
| Сумісність з маркою | Grove |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Конвертер |
| Вага паковання | 0,011 кг |
| Висота паковання | 4,5 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴



