
Grove - VL53L0X Датчик часу польоту - Датчик відстані - I2C
829 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3297571446
Опис продукту: Grove - VL53L0X Датчик часу польоту - Датчик відстані - I2C
Лазерний датчик відстаніVL53L0Xвимірювання в техніціЧас польотуМетод вимірювання часу прольоту передбачає вимірювання часу від випромінювання імпульсу інфрачервоним лазером до його повернення до детектора. Він оснащений діодом.VCSELвипромінюючи промінь довжиною940 нмМоже вимірювати відстаньвід 3 см до 100 смз роздільною здатністю1 ммОснащений роз'ємом Grove, він з'єднується через інтерфейсI2CНапруга живлення становитьвід 3,3 В до 5 В.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi. Виробник надає його для Arduino та Raspberry Pi. |
Grove - VL53L0X Датчик часу польоту - дистанційний датчик - I2C.
Технічні характеристики датчика VL53L0X
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Діапазон вимірювання: від 30 мм до 1000 мм
- Роздільна здатність вимірювання: 1 мм
- Інфрачервоний випромінювач: 940 нм
- Зв'язок: I2C
- Робоча температура: від -20°C до 70°C
- Розміри: 20 x 20 x 11 мм
- Вага: 7,8 г
Комплект включає
- Датчик відстані VL53L0X
- Гроув Кабель
Штифти модуля
Модуль оснащений роз'ємом Grove, що забезпечує легке підключення до базової плати. Датчик взаємодіє через інтерфейс I2C.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Вивід даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Вивід тактової частоти інтерфейсу I2C. |
Виводи датчика відстані VL53L0X.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Відстань до | 100 см |
| Модуль — Відстань від | 3,0 см |
| Модуль — тип | Відстань |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 829 ₴



