
Датчик нахилу/удару - модуль Waveshare 9536
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 315763833
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Датчик нахилу/удару - модуль Waveshare
Датчик нахилу виявляє зміни положення. Він також може функціонувати як датчик удару. Він працює з напругою від 3 В до 5,5 В. Вихід модуля – це цифровий сигнал, який реагує на вібрацію та нахил.
Модуль постачається з з'єднувальним кабелем з роз'ємами-мама.
Робота датчика
Датчик має цифровий вихід, який слід підключити до розпіновки мікроконтролера, такого як Arduino. Після підключення джерела живлення та вихідних сигналів, виходи відображатимуть логічний стан 0 або 1, залежно від кута нахилу.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3 В до 5,5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| ДОУТ | Цифровий вихід, що надсилає сигнали 0 та 1. |
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував посібник користувача з. |
Технічні характеристики датчика нахилу/удару
Напруга живлення: від 3,0 В до 5,5 В
- Виявляє нахили та удари
- Зв'язок: цифровий сигнал 0/1
- Розміри модуля: 23 x 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тест | 4 |
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 12 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴




