Опис продукту: Grove - Регульований RGB-світлодіод v1.1
Модуль з RGB-світлодіодом та роз'ємом Grove. Колір світлодіода можна змінювати.цифровий сигналіШІМ,а також використовуючипотенціометрирозташований на платі. Модуль живиться відвід 3,3 В до 5 В.
Регульований RGB-світлодіод. Також у комплекті кабель, сумісний з Grove.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Виробник підготував інструкцію користувача разом із. |
Підключення модуля
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що полегшує його підключення до Arduino за допомогою Base Shield версії 2.0.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| SIG | Вихідний сигнал. |
Характеристики діодів
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Робочий струм: 20 мА
- Діод: RGB LED
- Розміри: 30 x 20 x 20 мм
- Вага: 7 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 0,125 Вт |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 8,5 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴




