
Gravity - Комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - PH2.0-Female - 30 см - 5 шт. - DFRobot FIT0916-F
748 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1811381745
Опис продукту: Gravity - комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - PH2.0-мама - 30 см - 5 шт. - DFRobot FIT0916-F
Комплект включає:5 штз'єднувальні кабелі довжиною30 смвід DFRobot. Вони оснащені з одного кінця гніздовим роз'ємом.PH2.0з іншого боку, відповідає стандарту Gravityроз'єм-мамаз кроком 2,54 мм. Кабель складається з чотирьох проводів, що відповідають лініям живлення, заземлення та сигналу дляI2C та UARTКожен з них позначений, що дозволяє легко їх розрізнити. Дроти призначені для підключення периферійні пристрої(стосується датчиків, оснащених роз'ємом Gravity) з мікроконтролером типу Arduino. Вони були виготовлені звисокоякісні матеріалита характеризуються високою зносостійкістю.
Gravity - комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - PH2.0-мама.
Кабелі виготовлені з високоякісних матеріалів.
Опис розпіновки
- I2C:
- Червоний - VCC (живлення)
- Чорний - GND (земля)
- Синій - SCL (лінія годинника)
- Зелений - SDA (лінія передачі даних)
- UART
- Червоний - VCC (живлення)
- Чорний - GND (земля)
- Синій - TX (передавач)
- Зелений - RX (приймач)
Технічні характеристики з'єднувальних кабелів I2C/UART
- Стандарт кабелю: Гравітація
- Максимальна напруга:< 50 V
- Максимальний струм:< 1000 mA
- Кількість контактів: 4
- Тип: жіночий-жіночий
- Крок: 2,54 мм
- Довжина кабелю: 30 см
- Кількість деталей у наборі: 5 шт.
Кожна вена має мітку, яка вказує на її функцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0,3 м |
| Кабель — Стандартний | жінка-жінка. |
| Кабель - Тип | зв'язок |
| Вага паковання | 0,025 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 748 ₴


