
Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - 5 м
748 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3426464249
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - 5 м
Водонепроникний зонд з цифровим датчиком температури DS18B20+, оснащений однопровідним інтерфейсом зв'язку.
Виведення
Проводи - це ізольовані дроти:
- Блок живлення VCC - червоний
- заземлення GND - чорний або зелений
- 1-провідний кабель даних - білий або жовтий
Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - 5 м.
Датчик температури DS18B20.
Технічні характеристики зонда DS18B20
- Напруга живлення: від 3,0 В до 5,5 В
- Діапазон вимірювання: від -55°C до 125°C
- Точність: +/- 0,5°C у діапазоні від -10°C до 85°C
- Роздільна здатність: від 9 до 12 біт
- Розміри зонда:
- Діаметр: 6 мм
- Довжина: 51 мм
- Довжина кабелю: 5 м (допуск +/- 30 см)
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Посібник користувача Arduino доступний тут. Датчик також можна підключити через Raspberry Pi, як описано в . |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1-дротовий |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -55 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Тест | 3 |
| Вага паковання | 0,106 кг |
| Висота паковання | 3,5 см |
| глибина паковання | 18 см |
| Ширина паковання | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴

