
Grove - 2x16 I2C РК-дисплей з RGB-підсвічуванням
1 596 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3432104387
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - 2x16 I2C LCD дисплей з RGB підсвічуванням
LCD дисплей 2x16 символів з підсвічуваннямбудь-який колір палітри RGBВін зв'язується через двопровідну шину I2C. Живиться напругою від 3,3 В до 5 В.Комплект включає кабель, адаптований до накладки SeeedstudioБазовий щит версії 2.0.
Підключення
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що полегшує його підключення до Arduino з Base Shield v2.0 або Raspberry за допомогою GrovePi+ HAT.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 до 5 В
- Поточний:< 60 mA
- CGROM: 10880 біт
- CGRAM: 64x8 біт
- Адреса РК-дисплея I2C: 0X3E
- Адреса RGB I2C: 0X62
- Розміри: 83 x 44 x 13 мм
- Вага: 42 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Відобразити |
| Розділений екран | 2x16 символів |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — діагональ | 2,60 '' |
| Екран — інтерфейс | I2C |
| Екранний тип | буквено-цифровою |
| Вага паковання | 0,042 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 1,1 см |
| Ширина паковання | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴



